Uitslag fotowedstrijd: Model- en portretfotografie
Tot 23 oktober kon je meedoen aan de fotowedstrijd model- en portretfotografie. De afgelopen week hebben we de ruim driehonderd inzendingen doorgespit en zijn we tot een selectie gekomen. Jullie hebben het ons niet makkelijk gemaakt, maar uiteindelijk is het gelukt om vier winnaars uit te kiezen.
Winnaars
We feliciteren Anita Oedit, Jay Tang, Michel van der Klooster en Marina Nieuwenhuijs! Ze winnen allemaal een workshop artistieke naaktfotografie, gegeven door Patrick Kaas, ter waarde van 195 euro. De workshop vindt plaats op 6 november in de studio van John Geven.
Foto © Jay Tang
Foto © Anita Oedit
Foto © Michel van der Klooster
Foto © Marina Nieuwenhuijs
Workshopaanbieding
Niet gewonnen? Niet getreurd, ook jij kan nog meedoen aan de workshop op 6 november, samen met de prijswinnaars. Met deze speciale aanbieding betaal je slechts 99 euro voor de drie uur durende workshop en bovendien krijg je een jaarabonnement DIGIFOTO Pro cadeau.
Inschrijven
Wil je er bij zijn op 6 november? Inschrijven kan via dit formulier.
Verslag
Een verslag van de workshop afgelopen 23 oktober is hier te lezen.
Foto gemaakt tijdens de workshop naaktfotografie © Jesse Kraal
Ik was blij verrast dat ik in
Ik was blij verrast dat ik in de prijzen gevallen ben. Helemaal top. Een erg fijne site met een enorm leuk blad, wat wil je nog meer.
Felicitaties voor mijn medewinnaars.
vr. gr. Marina Nieuwenhuijs