Jouw mening telt, laat ons weten wat je vindt!
Wellicht bezoek je onze website om te leren hoe je het perfecte plaatje schiet, ben je benieuwd naar het werk van andere fotografen of wil je je kennis en ervaringen delen met andere bezoekers. Omdat dit per persoon verschilt, zouden wij graag je mening willen horen. Met jouw hulp kunnen wij DIGIFOTO Pro naar een hoger niveau tillen!
Het onderzoek bestaat uit 15 stellingen en een aantal open vragen. Bij iedere stelling geef je aan in hoeverre je het hiermee eens bent. Er wordt in de vragen meermaals gesproken over ‘de community’. Dit doelt op alles wat betrekking heeft op het platform van DIGIFOTO Pro; de nieuwsberichten, de fotowedstrijden, de gallery, de leden en bezoekers van de website, maar ook al het andere wat je kunt doen en vinden op de website.
Het invullen van de enquête duurt ongeveer 5-10 minuten. Wij horen graag van je, want jouw mening is belangrijk voor ons. Klik hier om deel te nemen aan de enquête.
![DIGIFOTO Pro logo.jpg DIGIFOTO Pro logo.jpg](https://www.digifotopro.nl/sites/default/files/styles/article-image/public/digifoto_pro_logo.jpg?itok=I7QvUyJo)
Het invullen van de enquête duurt ongeveer 5-10 minuten. Wij horen graag van je, want jouw mening is belangrijk voor ons. Klik hier om deel te nemen aan de enquête.