Pentax Optio I-10 in ‘klassiek zilver’
De Pentax Optio I-10 had al een retro uiterlijk, met een nieuwe Classic Silver-uitvoering en een leren hoesje doet de fabrikant daar nog een schepje bovenop. De klassieke compact kost 189 euro.
De 12-megapixel Optio I-10 met bereik van 28-140mm heeft de ‘looks’ van de kleine Pentax Auto 110 spiegelreflex uit de jaren tachtig. De digitale compactcamera werd in februari 2010 geïntroduceerd.

Ook de nieuwe uitvoering is niet meer dan een hint naar het uiterlijk van de Auto 110 slr. De I-10 is voorzien van 12-megapixel ccd-sensor, 5x optische zoom met bereik van 28-140mm en 2.7-inch lcd met 230.000 pixels. Ook is er ondersteuning voor Eye-Fi-geheugenkaarten en kan de camera filmen in 720p-resolutie.

De Pentax Optio I-10 Classic Silver krijgt een adviesprijs van 189 euro.
Gerelateerde artikelen
Nu in de kiosk
DIGIFOTO Pro 2.2010
Maak kans op de DFPro Special
Lezersgallery
Jouw foto op onze homepage? Registreer gratis en upload je foto naar de lezersgallery. Wekelijks belonen we de beste inzending met de DIGIFOTO Pro Special: Photo Academy Award 2009.
Magazine
Word abonnee
blijf 'in touch'
Nu ook op Facebook
Volg ons op Twitter
Julian Huijbregts



Reacties (1)
Reageer
Reageer