Rodney Smith – The End
Rodney Smith heeft zich gespecialiseerd in zwart-wit fine art fotografie met humoristische thema’s waarin veelal een meervoudige boodschap is verwerkt. Zijn werk is vanaf 8 november gratis te zien in de Eckhart Gallery in Den Haag.
Expositie
Rodney Smith
8 nov '09 t/m 31 dec '09
Locatie:
Eckhart Gallery
Noordeinde 160
Den Haag
Openingstijden:
Donderdag t/m zondag van
13:00 - 17:00 en op afspraak
De in New York woonachtige kunstfotograaf is internationaal bekroond voor zijn werk. Ter ere van zijn veertigjarig jubileum als fotograaf toont de Eckhart Gallery in de expositie ‘The End’ een aantal foto’s uit het gelijknamige boek.
Opening
Op zondag 8 november om 14:00 uur wordt de expositie geopend door Rodney Smith zelf en zal hij zijn enigszins surrealistische stijl toelichten. Tevens wordt zijn nieuwe boek ‘The End’, waaraan Smith ruim tien jaar heeft gewerkt, gepresenteerd. De expositie is gratis te bezichtigen. Ook de opening is vrij toegankelijk voor geïnteresseerden.
Boek
‘The End’ wordt uitgebracht in een gelimiteerde oplage van 1000 stuks, gesigneerd door Rodney Smith. Het boek toont in bijna 200 grootformaat pagina’s (het boek zelf meet 41 x 51 centimeter) een verzameling kunstfoto’s uit Rodney Smith’s surrealistische portfolio van de laatste 20 jaar.
.jpg)
.jpg)

Foto's © Rodney Smith
Gerelateerde artikelen
Nu in de kiosk
DIGIFOTO Pro 2.2010
Maak kans op de DFPro Special
Lezersgallery
Jouw foto op onze homepage? Registreer gratis en upload je foto naar de lezersgallery. Wekelijks belonen we de beste inzending met de DIGIFOTO Pro Special: Photo Academy Award 2009.
Magazine
Word abonnee
blijf 'in touch'
Nu ook op Facebook
Volg ons op Twitter
Julian Huijbregts



Reacties (2)
Reageer
Reageer